#049 MUR Acid brights

piątek, lipca 10, 2015 pedzlarnia 10 Comments

Zapraszam Was dzisiaj na recenzje soczystej intensywnej palety. Trochę tańszy odpowiednik palety Acid od Sleeka. Ale czy równie dobra? Zapraszam do czytania dalej ;-)


Przy niestandardowych makijażach, albo po prostu, gdy człowiek się chce kolorami pobawić, lub poćwiczyć intensywne i niestandardowe makijaż, takie cienie w palecie są wręcz wskazane! W moje ręce wpadła ostatnio paleta Acid Brights, która składa się z cieni matowych, oraz cieni z satynowym wykończeniem.


Opakowanie na paletę dość charakterystyczne dla MUR. Czarna plastikowa kasetka, bez lusterka z pionowym układem cieni. Jak to na palety tego typu przystało szybko ścierają się z niej napisy, a rysy widać na pokrywce, ale przecież to nie pokrywką malować się będziemy! :D U mnie jedynie podczas upadku oberwał czarny cień o widać na zdjęciu poniżej ;)Znajdujemy w niej bardzo ciekawe neony, które świetnie wyglądają nawet w makijażu dziennym jako przykuwający uwagę akcent. Na lato? Idealne. Można przecież nieco poszaleć...


Cienie przyjemnie się nakłada, są miękkie, fajnie mieszają się z cieniami z innych palet, łatwo blendują i dają całkiem niezły efekt. Za 20 złotych? Ciężko wymagać czegoś więcej. Paleta składa się z 12 cieni, co daje nam jakieś 1,66zł za pojedynczy cień... toż to prawie za darmo!


Zapraszam na zbliżenie na poszczególne kolory...


Mi te cienie przypominają zakreślacze. Są naprawdę genialnie dobrane. Jeżeli chodzi o pigmentacje to jak zawsze pięta Achillesowa wielu palet - matowa biel. Kiepska, ledwo widać na oku (w swatchu całkiem niezłe wypadła), raczej nie używam. Maty trochę gorzej wypadają w porównaniu do satynowych cieni. Satynowe zdecydowanie mają lepszą pigmentacje.


Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają cienie na oku.


Jak Wam się podoba ta paleta? Uderzacie w takie kolory?

Zobacz również:

10 komentarzy:

 1. Fajnie te kolory wyglądają na powiekach. Latem trzeba trochę zaszaleć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc nie używam takich kolorów w makijażu, myślę że raz na czas warto to zmienić bo makijaże wyszły Ci pięknie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. jaskrawe kolory do mnie zawsze przemawiają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O wow, ale kolory!!! A makijaże -piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. O wow, ale kolory!!! A makijaże -piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. O wow, ale kolory!!! A makijaże -piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie szalone kolory! :)

  OdpowiedzUsuń